Konkurs!

Zrealizuj (się) z DOMO

***

II edycja konkursu dla studentów i młodych architektów wnętrz

***

Deweloper DOMO rozpoczął drugą edycję konkursu „Zrealizuj (się) z DOMO. Celem rywalizacji jest przygotowanie projektów wykończenia wnętrz, a następnie nadzór nad ich realizacją w prawdziwym mieszkaniu przez samych uczestników konkursu.

Duża liczba uczestników i jakość nadesłanych projektów, które wzięły udział w poprzedniej edycji imprezy w 2016 roku, w naturalny sposób przyczyniły się do kontynuacji projektu. Warto podkreślić, że jest on skierowany przede wszystkim do studentów i młodych architektów wnętrz.

***

– Podtrzymujemy to co przyświecało nam od początku czyli realizację zadań projektowych firmy przy udziale osób wchodzących na rynek pracy, nastawionych na maksymalne czerpanie doświadczenia zawodowego – mówi prezes DOMO Adam Walentynowicz. – Nie wykluczamy, że kogoś z uczestników chętnie powitamy w szeregach naszych pracowników – dodaje.

***

 – Bardzo cenimy sobie współpracę z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku – mówi uczestnicząca w pracach komisji konkursowej Zuzanna Pikiel. – Ciekawostką jest, że w nowym semestrze nasze założenie konkursowe będzie wprowadzone na uczelni jako jedno z obowiązkowych zadań semestralnych. W podobny sposób współpracujemy również z Sopocką Szkołą Wyższą – kończy.

***

Firma DOMO jest deweloperem działającym na terenie Powiatu Gdańskiego. W ostatnim czasie powstały lub powstają takie inwestycje jak „Sambor”, „Merkator” „Kwartet” czy „Za Potokiem”. DOMO sprzedaje mieszkania w stanie deweloperskim, dla chętnych świadczy również usługi wykończenia pod klucz.

***

Konkurs składa się z dwóch etapów:

I etap – projekt wnętrza

Firma DOMO udostępnia rzut mieszkania 46 m2, którego aranżacje każdy uczestnik projektuje według swojej wizji biorąc pod uwagę określony budżet.

W skład projektu wchodzą – rzuty, układy ścian, lista materiałów wraz z wyposażeniem i dodatkami, wypełniony arkusz z obliczonym budżetem

II etap – realizacja

Z nadesłanych prac komisja konkursowa wybiera dwie najlepsze, które są realizowane i finansowane przez DOMO przy nadzorze autorskim samych uczestników.

Ostatnim etapem jest przyznanie nagród – komisja wybiera jedno z dwóch zrealizowanych mieszkań.

*** 

Partnerzy:

-Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

– Politechnika Gdańska

– Brygada Urbanistyczno-Architektoniczna

– Sopocka Szkoła Wyższa

– Home&You

– ImexTop

– Bokaro

– Meble.pl

– DOMO – salon drzwi i podłóg

 ***

Regulamin II edycji konkursu Zrealizuj (się) z Domo

Załącznik A.1

Załącznik A.2