Merkator – Etap II

Jest to kontynuacja wcześniej zrealizowanego – Merkatora – Etap I. Składają się na nią kolejne dwa budynki – każdy dwukondygnacyjny, z oddzielną, przeszkloną klatką schodową – które pod względem architektonicznym tworzą spójną całość. Kolorystyka budynku oraz zastosowane materiały odpowiadają tym z pierwszego etapu realizacji. Utrzymany został również nowoczesny styl budynku, powtórzone zostały charakterystyczne dla niego detale architektoniczne, takie jak np. przeszklone fasady i klatki schodowe. W budynku zaprojektowane zostały zarówno lokale usługowe – na parterze – jak i mieszkania – na pierwszym piętrze.

Lokale usługowe:

Oferujemy lokale usługowe w formie open space – z możliwością własnej aranżacji – o metrażach od 31 do 120 m2. Istnieje możliwość praktycznie dowolnego łącznia i dzielenia lokali. Każdy lokal ma przynajmniej jedno wejście oraz witrynę. Każdy lokal wyposażony będzie w niezbędną infrastrukturę teletechniczną, a do dyspozycji klientów będą miejsca postojowe zlokalizowane praktycznie przy każdym z wejść do lokali.

 

Mieszkania:

Na pierwszym piętrze zlokalizowane zostały lokale mieszkalne o metrażu od 35,5 do 61,3metrów kwadratowych. Na tych powierzchniach zaprojektowaliśmy kawalerki, mieszkania jedno i dwu pokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon dostępny z pokoju dziennego, w wielu przypadkach istnieje możliwość wydzielenia samodzielnej, widnej kuchni. Każde mieszkanie jest dokładnie przemyślane, a zastosowane rozwiązania pozwalają w optymalny sposób zagospodarować dostępną powierzchnię.