Kwartet

Osiedle Kwartet to inwestycja zlokalizowana w Łęgowie – Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego. W tym miejscu tworzymy kameralne osiedle domów oferowane naszym klientom w wyjątkowej cenie.

W ramach osiedla Kwartet powstanie 20 budynków. Każdy z nich będzie podzielony na cztery części o powierzchni użytkowej 100 m2 z własnym garażem i ogrodem.

W domach osiedla Kwartet na parterze znajdzie się część dzienna w postaci salonu z kuchnią, jadalnią oraz garderobą natomiast na piętrze przygotujemy przestronne trzy pokoje oraz łazienkę.

Tradycyjnie już przygotowywany przez nas projekt charakteryzuje się niebanalną architekturą i dbałością o najwyższy standard wykończenia.

atuty inwestycji:

– dzięki umieszczeniu czterech „mieszkań” w bryle jednego możemy w znaczny sposób ograniczyć koszty, a co za tym idzie zaoferować Państwu dom z garażem w cenie niższej niż mieszkanie

– taras i ogród

– infrastruktura osiedla – drogi asfalt lub kostka brukowa, chodniki, zieleń

– atrakcyjne elewacje i wykończenie budynków

– podmiejska, spokojna lokalizacja

– bliskość Łęgowa i Pruszcza Gdańskiego a co za tym idzie dostępność do przedszkoli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, centrów handlowych przychodni, urzędów, poczty, węzłów komunikacyjnych (autobusy, kolej) oraz rozrywki (restauracje, puby, bowling). Wszystko w zasięgu kilku do kilkunastu minut jazdy samochodem

– łatwa dostępność infrastruktury drogowej – obwodnicy Trójmiasta i południowej obwodnicy Gdańska oraz autostrady A1