DOMO

DOMO

Nieruchomości Pruszcz Gdański

Firma DOMO oferuje mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim, Gdyni i okolicach. Nasze realizacje cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i niska cena. Posiadamy nieruchomości deweloperskie na rynku pierwotnym w dogodnych lokalizacjach. Chlubą naszej firmy są inwestycje zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat. Najnowszą jest osiedle Solo z 2021 roku powstałe przy ulicy Aleksandra Czekanowskiego w Pruszczu Gdańskim.

DOMO

Nieruchomości DOMO

Od lat realizujemy projekty domów dla naszych Klientów. Są to obiekty mieszkalno-usługowe, które spełniają najwyższe standardy. Dbamy zarówno o ich funkcjonalność, jak i wygląd oraz przestrzeń dookoła. Wybudowane przez nas osiedla doceniają nie tylko mieszkańcy, ale także branża deweloperska.

Zrealizowane projekty:

Każda z tych inwestycji wiązała się z innymi wyzwaniami i oczekiwaniami Klientów. Pod uwagę musieliśmy wziąć ukształtowanie terenu i istniejącą już okoliczną infrastrukturę. Finalnie udało nam się stworzyć wyjątkowe lokale mieszkalne, które stały się dla naszych Klientów domem. Na szczególną uwagę zasługują trzy osiedla:

  • Osiedle Sambor składające się z siedmiu budynków wielorodzinnych, w których znajdują się 154 mieszkania;
  • Osiedle Za Potokiem z mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi o podwyższonym standardzie wykończenia, halami garażowymi oraz ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze;
  • Osiedle Trzeci Wymiar, na które składają się trzy budynki posiadające cztery kondygnacje naziemne (lokale na III piętrze są dwupoziomowe) z przestronnymi antresolami oraz ogromnymi powierzchniami przeszklonymi.

Przyszłe realizacje deweloperskie DOMO

Już teraz możemy pochwalić się kolejnymi nieruchomościami, które niebawem zagoszczą na mapach Trójmiasta i okolic. Wśród nich: Dąbrówki, Nowa Perspektywa 2 i Przemyska 50.

Przemyska 50 jest naszą pierwszą realizacją w Gdyni i znajdować się będzie na Małym Kacku, nieopodal Kępy Redłowskiej, Rezerwatu Kacze Łęgi i plaży w Orłowie. Będzie to 5 apartamentów o zróżnicowanej wielkości od 57 do 117 m2 i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń.

Inwestycja ta to spore wyzwanie ze względu na trudne ukształtowanie terenu, jednak lata doświadczenia i wiedza, którą posiadamy, pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów.