DOMO

DOMO

Nieruchomości Pruszcz Gdański

Firma DOMO oferuje mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim, Gdyni i okolicach. Nasze realizacje cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i niska cena. Posiadamy nieruchomości deweloperskie na rynku pierwotnym w dogodnych lokalizacjach. Chlubą naszej firmy są inwestycje zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat. Najnowszą jest osiedle Nowa Perspektywa 2 z 2023 roku powstałe przy ulicy Antoniego Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim.

DOMO

Nieruchomości DOMO

Od lat realizujemy projekty domów dla naszych Klientów. Są to obiekty mieszkalno-usługowe, które spełniają najwyższe standardy. Dbamy zarówno o ich funkcjonalność, jak i wygląd oraz przestrzeń dookoła. Wybudowane przez nas osiedla doceniają nie tylko mieszkańcy, ale także branża deweloperska.

Zrealizowane projekty:

Każda z tych inwestycji wiązała się z innymi wyzwaniami i oczekiwaniami Klientów. Pod uwagę musieliśmy wziąć ukształtowanie terenu i istniejącą już okoliczną infrastrukturę. Finalnie udało nam się stworzyć wyjątkowe lokale mieszkalne, które stały się dla naszych Klientów domem. Na szczególną uwagę zasługują trzy osiedla:

  • Osiedle Sambor składające się z siedmiu budynków wielorodzinnych, w których znajdują się 154 mieszkania;
  • Osiedle Za Potokiem z mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi o podwyższonym standardzie wykończenia, halami garażowymi oraz ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze;
  • Osiedle Trzeci Wymiar, na które składają się trzy budynki posiadające cztery kondygnacje naziemne (lokale na III piętrze są dwupoziomowe) z przestronnymi antresolami oraz ogromnymi powierzchniami przeszklonymi.

Przyszłe realizacje deweloperskie DOMO

Już teraz możemy pochwalić się kolejnymi nieruchomościami, które niebawem zagoszczą na mapach Trójmiasta i okolic. Wśród nich: Miłoszove i Przemyska 50.

Przemyska 50 jest naszą pierwszą realizacją w Gdyni i znajdować się będzie na Małym Kacku, nieopodal Kępy Redłowskiej, Rezerwatu Kacze Łęgi i plaży w Orłowie. Będzie to 5 apartamentów o zróżnicowanej wielkości od 57 do 117 m2 i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń.

Inwestycja ta to spore wyzwanie ze względu na trudne ukształtowanie terenu, jednak lata doświadczenia i wiedza, którą posiadamy, pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów.

unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat