DOMO

Solo

Solo to inwestycja, która powstała w młodej, prężnie rozwijającej się części Pruszcza Gdańskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Strzeleckiego. Zgodnie ze swoją nazwą, Solo to jeden dwupiętrowy budynek mieszkalny, w którym wybudowaliśmy dla Państwa 40 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu. W budynku znajdą się liczne mieszkania dwupokojowe o powierzchni między 31-46m2, większe mieszkania 3 pokojowe oraz dwa mieszkania o powierzchni około 100 m2. Do dyspozycji lokatorów są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz garaże. Cichobieżne windy zjeżdżają bezpośrednio do hali garażowej. W budynku znajdują się  również lokale usługowe.

Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, w pozostałych mieszkaniach znajdują sią balkony lub tarasy.

Budynek swoją formą wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Kształt bryły, przypominający literę C, tworzy wewnętrzne zielone patio z niewielkim placem zabaw dla dzieci. Na teren rekreacyjny prowadzą dodatkowe wejścia do budynku.

Solo
Mapa osiedla
Najlepsza lokalizacja

Najlepsza lokalizacja

Mieszkańcy Solo w kilka minut dojdą do Tesco, Biedronki i wielu innych sklepów i punktów usługowych, ciesząc się na co dzień cichym i zielonym otoczeniem. Dzieci mogą uczęszczać do żłobka lub przedszkola zlokalizowanych w odległości 300 m. Położenie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg przelotowych oraz komunikacji miejskiej.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena 
unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat