DOMO

Solo

Solo to inwestycja, która powstała w młodej, prężnie rozwijającej się części Pruszcza Gdańskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Strzeleckiego. Zgodnie ze swoją nazwą, Solo to jeden dwupiętrowy budynek mieszkalny, w którym wybudowaliśmy dla Państwa 40 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu. W budynku znajdą się liczne mieszkania dwupokojowe o powierzchni między 31-46m2, większe mieszkania 3 pokojowe oraz dwa mieszkania o powierzchni około 100 m2. Do dyspozycji lokatorów są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz garaże. Cichobieżne windy zjeżdżają bezpośrednio do hali garażowej. W budynku znajdują się  również lokale usługowe.

Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, w pozostałych mieszkaniach znajdują sią balkony lub tarasy.

Budynek swoją formą wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. Kształt bryły, przypominający literę C, tworzy wewnętrzne zielone patio z niewielkim placem zabaw dla dzieci. Na teren rekreacyjny prowadzą dodatkowe wejścia do budynku.

Solo
Mapa osiedla
Najlepsza lokalizacja

Najlepsza lokalizacja

Mieszkańcy Solo w kilka minut dojdą do Tesco, Biedronki i wielu innych sklepów i punktów usługowych, ciesząc się na co dzień cichym i zielonym otoczeniem. Dzieci mogą uczęszczać do żłobka lub przedszkola zlokalizowanych w odległości 300 m. Położenie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg przelotowych oraz komunikacji miejskiej.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena