DOMO

DĄBRÓWKI

Dąbrówki

Dąbrówki to kameralna inwestycja w Pruszczu Gdańskim, w ramach której powstaną trzy budynki, a w każdym z nich dwa dwupoziomowe segmenty o całkowitej powierzchni około 114 m2. Powierzchnia użytkowa każdego segmentu to około 91 m2.

Dąbrówki
Przestrzeń i wygoda

Przestrzeń i wygoda

Zamieszkaj na osiedlu Dąbrówki a otrzymasz wszelkie wygody jakie oferuje dom jednorodzinny.

Swoje auto zaparkujesz w garażu, z którego przez wiatrołap przechodzisz bezpośrednio do mieszkania. Parter to obszerny salon z kuchnią, z którego wychodzisz do własnego ogrodu. Bezpośrednio z garażu dostępne jest praktyczne pomieszczenie gospodarcze.

Wygodne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie masz do dyspozycji aż cztery pokoje – jedną dużą sypialnię oraz trzy mniejsze, które możesz przeznaczyć na pokoje dziecięce, pokój gościnny lub gabinet. Na piętrze znajduje się duża łazienka, a dla wygody na parterze wygospodarowaliśmy miejsce na małą łazienkę z WC i prysznicem.

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Nasze domy, poza nowoczesną architekturą, wyróżniają się zastosowaniem postępowych, przyjaznych środowisku technologii.

Źródłem ciepła będzie powietrzna pompa ciepła pobierająca darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystująca ją do ogrzania budynku lub przygotowania ciepłej wody użytkowej, a ciepło w domu rozprowadzone będzie przez instalację ogrzewania podłogowego.

Zastosujemy również odnawialne źródło energii elektrycznej – instalację fotowoltaiczną w postaci paneli słonecznych umiejscowionych na dachu.

Spokojna okolica, a wszędzie tak blisko

Lokalizacja to kolejny atut naszej inwestycji. Ulica Dąbrówki położona jest w północno wschodniej części miasta Pruszcz Gdański, kilka minut drogi od ścisłego centrum. Poza szybkim dojazdem do centrum miasta, lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do Obwodnicy Trójmiasta, Obwodnicy Północnej oraz do centrum Gdańska.

Mieszkając praktycznie w  centrum miasta, w swoim prywatnym ogródku możesz poczuć się jak w domku na przedmieściach. Nie rezygnujesz jednak z wszelkich wygód, takich jak bliskość sklepów, apteki, przychodni lekarskiej, restauracji czy parku. W promieniu 2,5 km znajdują się aż 4 żłobki, 2 przedszkola i 3 szkoły podstawowe, co czyni naszą inwestycję wyjątkowo przyjazną dla rodzin z dziećmi.

Spokojna okolica, a wszędzie tak blisko
Mapa osiedla
Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

Numer Inwestycja Piętro Pokoje Metraż Ekspozycja Termin odbioru Cena za m2 Cena