DOMO

DĄBRÓWKI

Domy Pruszcz Gdański – Osiedle Dąbrówki

Dąbrówki to kameralna inwestycja w Pruszczu Gdańskim, w ramach której powstały trzy budynki, a w każdym z nich dwa dwupoziomowe segmenty o całkowitej powierzchni około 114 m2. Powierzchnia użytkowa każdego segmentu wynosi około 91 m2 zapewniając mieszkańcom przestrzeń i komfortowe warunki do życia. Wyglądem osiedle Dąbrówki  przypomina trzy bliźniacze domy. Pruszcz Gdański może pochwalić się różnorodną zabudową, do której w idealny sposób wkomponowaliśmy naszą inwestycję. 

Domy na sprzedaż - Pruszcz Gdański

Domy na sprzedaż - Pruszcz Gdański

Poza świetną lokalizacją, nowoczesnym stylem i najwyższą jakością wykończenia oferuje ono coś jeszcze – wygodę zbliżoną do tej, której można doświadczyć, mieszkając w domu jednorodzinnym.

 

Swoje auto zaparkujesz w garażu, z którego przez wiatrołap będzie można przejść bezpośrednio do mieszkania. Parter to obszerny salon z kuchnią, z którego w łatwy sposób dostaniesz się do ogrodu. Znajdziesz tutaj również łazienkę z miejscem wydzielonym na WC i prysznic. Bezpośrednio z garażu wejdziesz natomiast do praktycznego pomieszczenia gospodarczego, które świetnie sprawdzi się jako spiżarka lub magazyn rzeczy sezonowych.

 

Wygodne schody pozwolą na wejście na pierwsze piętro, gdzie do dyspozycji są aż cztery pokoje – jedna duża sypialnia oraz trzy mniejsze, które można przeznaczyć na pokoje dziecięce, pokój gościnny lub gabinet. Na piętrze znajduje się również duża, ustawna łazienka, w której z łatwością umieścisz szafki i pralkę.

Domy na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na dobre skomunikowanie z Trójmiastem. Osiedle Dąbrówki dodatkowo oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym przyczynisz się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

 

Ekologiczny dom - Pruszcz Gdański

Nasze domy, poza nowoczesną architekturą, wyróżniają się zastosowaniem postępowych, przyjaznych środowisku technologii. Słuchamy uważnie naszych Klientów i wiemy, że ma to dla nich bardzo duże znaczenie.

 

Źródłem ciepła w domach wchodzących w skład osiedla Dąbrówki jest powietrzna pompa ciepła pobierająca darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystująca ją do ogrzewania budynku lub podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Ciepło w domu rozprowadzone jest przez instalację ogrzewania podłogowego.

 

W każdym ekologicznym domu w Pruszczu Gdańskim zastosowaliśmy również odnawialne źródło energii elektrycznej – instalację fotowoltaiczną w postaci paneli słonecznych umiejscowionych na dachach budynków. Pozwoli to mieszkańcom pozyskiwać energię ze słońca zmniejszając opłaty za prąd. 

Ekologiczny dom - Pruszcz Gdański
Domy w Pruszczu Gdańskim od dewelopera

Domy w Pruszczu Gdańskim od dewelopera

Ulica Dąbrówki położona jest w północno wschodniej części miasta Pruszcz Gdański, kilka minut drogi piechotą od ścisłego centrum. Lokalizacja umożliwia również łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy północnej oraz do centrum Gdańska.

 

Mieszkając praktycznie w centrum miasta, w swoim prywatnym ogródku możesz poczuć się jak w domku na przedmieściach. Nie rezygnujesz jednak z wszelkich wygód, takich jak bliskość sklepów, apteki, przychodni lekarskiej, restauracji czy parku. W promieniu 2,5 km znajdują się aż 4 żłobki, 2 przedszkola i 3 szkoły podstawowe, co czyni naszą inwestycję wyjątkowo przyjazną dla rodzin z dziećmi.

 

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji Dąbrówki, ale warto zwrócić także uwagę na fakt, że domy od dewelopera to gwarancja niezawodności i brak strachu o ewentualne ukryte zadłużenia. Większość naszych inwestycji znajdziesz pod tagami “domy Pruszcz Gdański deweloper” i “Pruszcz Gdański domy na sprzedaż”. Decydując się na tak poważny krok, jakim jest zakup domu, warto nam zaufać. 

Mapa osiedla
Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena 
unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat