DOMO

Oferta DOMO

Oferta DOMO obejmuje inwestycje, które wyróżniają się wysokim standardem wykończenia, znakomitą lokalizacją i licznymi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców. Mowa o prywatnych ogródkach lub tarasach, miejscach parkingowych i pomieszczeniach gospodarczych. W zależności od wybranej lokalizacji mogą Państwo spodziewać się bliskości terenów zielonych, lokali usługowych, punktów przedszkolnych oraz infrastruktury rekreacyjnej. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji czterech inwestycji: Miłoszove, Nowa Perspektywa 2, Kwartet i Przemyska 50.

Dwie pierwsze zlokalizowane są w Pruszczu Gdańskim, osiedle Kwartet powstaje w Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego, a Przemyska 50 już niedługo urozmaici krajobraz Gdyni. Wszystkie inwestycje są świetnie skomunikowane z Trójmiastem. W większości przypadków jest to ok. 15-30 minut drogi autem. Apartamentowiec Przemyska 50 ma to szczęście, że usytuowany jest w samym centrum metropolii, godnie reprezentując naszą trójmiejską ofertę.

Nowa Perspektywa 2

Nowa Perspektywa 2 to kontynuacja inwestycji przy ulicy Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim. W jej skład wchodzą lokale mieszkalne o mniejszej powierzchni (57 m2), średniej (75 m2) oraz dwupoziomowe segmenty z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m2. Do każdego lokalu przypisane są dwa miejsca postojowe, ogródek i pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić również funkcję pokoju gościnnego. Ogromną zaletą inwestycji Nowa Perspektywa 2 jest również lokalizacja na obrzeżach miasta pozwalająca na łatwy i szybki dostęp do dróg przelotowych.

Zobacz inwestycje

Miłoszove

Miłoszove to kameralne osiedle składające się z domów jednorodzinnnych w zabudowie szeregowej, które powstaje we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje mieszkań o skrupulatnie przemyślanych rozkładach – 68 m2 na parterze z ogródkiem i 81 m2 na piętrze.

Mieszkanie na osiedlu Miłoszove to idealny wybór dla osób, które nie chcą mieszkać w zgiełku dużych osiedli, szukają niebanalnych mieszkań, a przy okazji cenią sobie swój czas i wygodę

Zobacz inwestycje

Osiedle Kwartet

Dwadzieścia nowoczesnych budynków wyglądem przypominających domy bliźniacze to osiedle Kwartet w Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Projekt zakłada podział każdego budynku na cztery domy o powierzchni użytkowej 100 m2 z własnym garażem i działką o wielkości ok. 300 m2. W każdym z nich dodatkowo zostanie wyodrębniona część dzienna zlokalizowana na parterze oraz miejsce do wypoczynku znajdujące się na piętrze. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi oraz osób, które dbają o tzw. work life balance.

Zobacz inwestycje

Przemyska 50

Przemyska 50 to dwupiętrowy apartamentowiec z garażem podziemnym zlokalizowany na Małym Kacku w Gdyni. Mieścić się w nim będzie 5 luksusowych mieszkań o wielkości od 57 do 117 mkw i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń. Bryła budynku umieszczona zostanie na skarpie, co sprawi, że apartamenty będą bardzo dobrze oświetlone. W garażu poza miejscami parkingowymi dla aut wyodrębnione zostaną miejsca dla jednośladów oraz komórki lokatorskie. Gwarancją wygody ma być również przestronna klatka schodowa oraz cichobieżna winda jeżdżąca na wszystkich poziomach.

Przyszli lokatorzy Przemyskiej 50 poza nowoczesnymi, industrialnymi wnętrzami będą mogli cieszyć się także bliskością natury w postaci Kępy Redłowskiej, Rezerwatu Kacze Łęgi i plaży w Orłowie. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się również liczne lokale usługowe, centra handlowe Klif i Riviera oraz placówki edukacyjne. O prestiżu tej lokalizacji świadczy także obecna zabudowa, wśród której znalazły się prywatne wille i rezydencje na wynajem. W okolicy nie brakuje także klimatycznych kawiarni i restauracji, w których można zrelaksować się i odpocząć.

Zobacz inwestycje

Poznaj ofertę DOMO

DOMO jako jeden z wiodących deweloperów w Pruszczu Gdańskim nie tylko sprzedaje domy i mieszkania w wysokim standardzie wykończenia, ale także świadczy usługi doradcze. Na przełomie kilku lat zbudowaliśmy ponad 50 budynków z 900 mieszkaniami, w których zamieszkało ponad 2000 osób. Służyliśmy radą i pomocą na każdym etapie realizacji projektu, a także na długo przed rozpoczęciem budowy. Oferta DOMO obejmuje bowiem pomoc w uzyskaniu kredytu na mieszkanie, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się, że zostaną oszukani. Z chęcią podpowiemy również jakie materiały do wykończenia wnętrz wybrać, dopilnujemy prac fachowców oraz przygotujemy spersonalizowany plan aranżacji wnętrz.