DOMO

DOMO

Apartamenty i mieszkania Trójmiasto – nieruchomości Gdynia

Trójmiasto to jeden z najpopularniejszych kierunków przeprowadzek Polaków. Jest ku temu wiele powodów, takich jak bliskość morza, prężnie rozwijający się rynek pracy czy atrakcyjne oferty mieszkań. Zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkalne jest duże, dlatego nie możemy narzekać na nudę.

Od lat budujemy dla Państwa domy i mieszkania, które spełniają najwyższe standardy, odpowiadają obecnym trendom i stają się miejscem gromadzenia niezapomnianych wspomnień. Wpisując w wyszukiwarkę frazę “nieruchomości Trójmiasto i okolice” warto zwrócić uwagę na ofertę DOMO, ponieważ utrzymujemy partnerskie stosunki z naszymi Klientami, służąc zawsze radą i pomocą.

DOMO
Lokalizacja

Lokalizacja

Poświęcamy także bardzo dużo czasu na wyszukiwanie dogodnych lokalizacji, które łączą w sobie ciszę i spokój – co zapewniają tereny zielone – z wygodą i komfortem, za które odpowiedzialne są lokale usługowe usytuowane w niedalekiej odległości od naszych apartamentów. Niewątpliwym atutem oferowanych przez DOMO mieszkań jest także atrakcyjna cena.

Rynek pierwotny – Trójmiasto

DOMO jest lokalnym liderem, jeśli chodzi o nieruchomości sprzedawane na rynek pierwotny. Trójmiasto to bardzo wdzięczna lokalizacja, dlatego właśnie tutaj powstanie Przemyska 50, dwupiętrowy apartamentowiec z garażem podziemnym, w którym znajdzie się 5 mieszkań o zróżnicowanej wielkości od 57 do 117 mkw i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń. Szukając apartamentu w Trójmieście, nie sposób przejść obok tej inwestycji obojętnie, ale nie można zamykać się także na obrzeża.

Co mamy na myśli wspominając o tym w kontekście nieruchomości? Gdynia i okolice to dość szerokie pojęcie i obejmuje także Pruszcz Gdański czy pomniejsze miejscowości jak chociażby Kleszczewko, gdzie zlokalizowaliśmy inwestycję Osiedle Kwartet. W ramach tego przedsięwzięcia powstało 20 budynków podzielonych na cztery części o powierzchni użytkowej 100 m2 z własnym garażem i działką o wielkości ok. 300 m2.

Dostępne mieszkania na sprzedaż

Dostępne mieszkania na sprzedaż

Wspominamy o tym, aby pokazać Państwu, że nie osiadamy na laurach i wciąż się rozwijamy. Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy również specjalną wyszukiwarkę dostępnych mieszkań, do której należy wpisać nazwę osiedla, metraż, ilość pokoi i piętro, by sprawdzić, czy w danej lokalizacji posiadamy jeszcze mieszkania na sprzedaż. W razie dodatkowych pytań można do nas również napisać maila lub skontaktować się drogą telefoniczną.

Apartament Trójmiasto – jaki wybrać?

Wbrew pozorom apartament z widokiem na morze nie jest aż tak bardzo pożądany przez naszych Klientów. Znacznie częściej zależy im na prywatności, nieszablonowych rozwiązaniach, a w przypadku rodzin z dziećmi – niczym nieograniczonej przestrzeni, w której odnajdą się zarówno dorośli, jak i dzieci. Apartamenty DOMO spełniają wszystkie te wymagania, dodatkowo będąc w atrakcyjnej cenie, biorąc pod uwagę trójmiejski rynek pierwotny. Gdynia to miasto, o które jesteśmy najczęściej pytani, ale nie brakuje także osób, które otwarcie stwierdzają: nieważne gdzie, ważne, że na swoim!

unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat