DOMO

Przemyska 50

Przemyska 50

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż Gdynia

Przemyska 50 to elegancki dwupiętrowy apartamentowiec z garażem podziemnym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Małym Kacku w Gdyni. Położenie inwestycji blisko głównej arterii miasta gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz dróg wyjazdowych na obwodnicę. W pobliżu znajduje się również stacja SKM Gdynia Redłowo i przystanki autobusowe, z czego ucieszą się osoby, którym temat ochrony środowiska jest szczególnie bliski. Wokół planowanej inwestycji znajdują się także inne apartamenty. Gdynia to miasto innowacji i udogodnień – doskonałe miejsce do osiedlenia się na stałe!

Przemyska 50
Inwestycja

Inwestycja

Mieszkania na sprzedaż – Gdynia

Gdynia jest miastem nowoczesnym, rozwijającym się w bardzo szybkim tempie i oferującym wiele możliwości pracy oraz rozrywki. Są to główne czynniki, które braliśmy pod uwagę przy wyborze lokalizacji pod Przemyską 50. Nazwa inwestycji co prawda ma związek z ulicą, na której się znajduje, ale sam pomysł na postawienie dwupiętrowego nowoczesnego budynku nad morzem zrodził się dużo wcześniej.

Przemyska 50 to 5 apartamentów o zróżnicowanej wielkości od 57 do 117 mkw i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń. Zdecydowaliśmy się na większy metraż, ponieważ zależało nam, aby w konkretny sposób wpłynąć na przestronność każdego mieszkania. Gdynia jest bowiem miastem bardzo dobrze oświetlonym niemalże przez cały rok, a lokalizacja na skarpie dodatkowo pozwala na zgromadzenie jeszcze większej ilości światła. Połączenie tych dwóch elementów, jakimi są metraż i dobre oświetlenie daje w efekcie apartamenty w pięknym, industrialnym stylu.

W garażu poza miejscami parkingowymi dla aut przewidujemy miejsca dla jednośladów oraz komórki lokatorskie. Gwarancją wygody jest także przestronna i elegancko wykończona klatka schodowa z cichobieżną windą jeżdżącą na wszystkich poziomach.

Okolica

Mieszkania – Gdynia Mały Kack

Przemyska 50 jest oddalona od szkoły podstawowej i przedszkola o 150 m. Na zakupy można udać się do pobliskich centrów handlowych Riviera i Klif, Hali Targowej na Placu Górnośląskim lub do Biedronki. Miłośnikom przyrody i spacerów spodoba się bliskość Kępy Redłowskiej, Rezerwatu Kacze Łęgi i plaży w Orłowie. Nieopodal znajdują się również „Kaszubskie” Rodzinne Ogrody Działkowe. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość Centrum Nauki Experyment, od którego dzieli inwestycję zaledwie 15 minut drogi piechotą.

Wpisując w wyszukiwarkę “apartamenty Gdynia” nie sposób przejść obojętnie obok naszej oferty. W DOMO gwarantujemy najwyższą jakość wykończenia i konkurencyjne ceny. Jeśli szukają Państwo dewelopera, któremu warto zaufać, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy więcej o inwestycji na Przemyskiej 50 w Gdyni oraz innych naszych realizacjach.

Okolica

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena