DOMO

Przemyska 50

Jeszcze w tym roku rozpoczniemy dla Państwa budowę eleganckiego dwupiętrowego apartamentowca z garażem podziemnym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Małym Kacku w Gdyni.

Położenie inwestycji blisko głównej arterii miasta gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz dróg wyjazdowych na obwodnicę.

Dla niezmotoryzowanych mieszkańców wygodą będą znajdujące się w pobliżu stacja SKM Gdynia Redłowo i przystanki autobusowe.

Szkoła podstawowa i przedszkole  znajdują się w promieniu 150 m. Na zakupy można udać się do pobliskich centrów handlowych Riviera i Klif, Hali Targowej na Placu Górnośląskim  lub wyskoczyć piechotą na szybkie zakupy do Biedronki.

Miłośnikom przyrody i spacerów spodoba się bliskość Kępy Redłowskiej, Rezerwatu Kacze Łęgi i plaży w Orłowie, a młodym żądnym wiedzy – Centrum nauki Experyment.

Gwarancją zieleni w otoczeniu inwestycji są „Kaszubskie” Rodzinne Ogrody Działkowe.

Nasza najnowsza inwestycja „Przemyska 50” to 5 apartamentów o zróżnicowanej wielkości od 57 do 117 mkw i starannie dopracowanym rozkładzie pomieszczeń.

W garażu poza miejscami parkingowymi dla aut, przewidujemy miejsca dla jednośladów oraz komórki lokatorskie.

Gwarancją wygody jest przestronna i elegancko wykończona klatka schodowa z cichobieżną windą, jeżdżącą na wszystkich poziomach.

Po więcej szczegółów dotyczących inwestycji zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

tel. 512 44 22 99

Znajdź mieszkanie dla siebie

Numer Inwestycja Piętro Pokoje Metraż Ekspozycja Termin odbioru Cena za m2 Cena