DOMO

Deweloper DOMO Pruszcz Gdański

DOMO jest jednym z wiodących deweloperów w Pruszczu Gdańskim. Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych, w tym mieszkań i lokali usługowych na terenie okolic Trójmiasta. Zbudowaliśmy ponad 50 budynków z 900 mieszkaniami, w których swoje nowe, komfortowe życie mogło rozpocząć ponad 2000 mieszkańców.

Realizacje deweloperskie DOMO

Mapa inwestycji realizowanych przez Domo Pruszcz Gdański Deweloper stale się powiększa, a liczba zadowolonych Klientów rośnie. Pod naszym szyldem powstały już osiedla takie jak:

Każde osiedle mieszkalno-usługowe to zupełnie inna historia. W naszej pracy kładziemy nacisk na to, by spełniały one oczekiwania naszych Klientów, były funkcjonalne i dobrze zaaranżowane. Jako wiodący deweloper z Pruszcza Gdańskiego śledzimy również na bieżąco światowe trendy i staramy się przenosić je do przestrzeni trójmiejskiej.

Aktualnie w sprzedaży mamy inwestycje:

Nie zwalniamy jednak tempa i w bliskiej przyszłości planujemy rozpoczęcie inwestycji  Przemyska 50 (5 mieszkań) w Gdyni.

Jesteśmy dumni z pozycji lidera wśród deweloperów w Pruszczu Gdańskim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę o dodatkowe usługi.

Dodatkowe usługi dewelopera DOMO

Jako deweloper będący jednym z liderów w Pruszczu Gdańskim, prowadzimy również doradztwo w zakresie wykończenia mieszkań pod klucz, ale także nadzorujemy przebieg prac. Plan aranżacji wnętrz jest bowiem podstawą, jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej. Prawidłowo wykonane prace dopełniają całości.

Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu również w załatwieniu niezbędnych formalności związanych ze zdobyciem kredytu na mieszkanie. Lata doświadczenia pokazały nam, że dla Klientów jest to bardzo stresujące doświadczenie, dlatego chętnie doradzimy i pomożemy wybrać bank, któremu można zaufać.

Dewelopera DOMO wyróżnia na rynku deweloperskim indywidualne podejście do każdej inwestycji, sprawdzone rozwiązania i terminowość. Dbamy również o to, by nasze mieszkania spełniały najwyższe standardy i były w konkurencyjnych cenach.

Miarą naszego sukcesu są zadowoleni Klienci, dla których tworzymy nie tylko domy w rozumieniu budynków mieszkalnych, ale przede wszystkim miejsca, do których z przyjemnością wracają.