DOMO

Firma DOMO  jest jednym z wiodących deweloperów w gminie Pruszcz Gdański. W trakcie dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji, w których powstało ponad 50 budynków z blisko 900 mieszkaniami. Dziś nasze osiedla zamieszkuje już ponad 2000 mieszkańców.

Mapa inwestycji realizowanych przez DOMO stale się powiększa. Pod naszym szyldem powstały już osiedla Sambor, Za Potokiem, Trzeci Wymiar i Nowa Perspektywa (mieszkania) oraz Merkator i Solo (mieszkania i lokale usługowe). Aktualnie w budowie jest inwestycja: Kwartet (80 domów), a bliskiej przyszłości do sprzedaży wejdą inwestycje Dąbrówki (6 domów w zabudowie bliźniaczej), Miłoszove (20 mieszkań), Nowa Perspektywa 2 (24 mieszkania) oraz Przemyska 50 w Gdyni (5 mieszkań). Chcąc zapewnić Państwu komfort wyboru stale poszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

W naszej pracy kierujemy się chęcią budowania mieszkań wyjątkowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb, o wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnej stylistyce, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.