DOMO

Nowa Perspektywa 2

Rozpoczynamy przedsprzedaż II etapu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczęliśmy drugi etap inwestycji Nowa Perspektywa przy ulicy Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja, którą wszyscy mieszkańcy bardzo sobie chwalą – spokojna część miasta blisko kanału Raduni. Nieopodal dynamicznie rozwijająca się infrastruktura handlowo -usługowa.

Biorąc sobie do serca wszystkie Państwa uwagi, w drugim etapie inwestycji wprowadziliśmy szereg udogodnień. Wszystkie lokale będą miały dostęp do prywatnego ogródka o powierzchni od 50 do 150 m2. W skład każdego lokalu wchodzić będzie dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok. 10 lub 20 m2, znajdujące się na poziomie ogródka. W ofercie znajdują się zarówno lokale o mniejszej powierzchni (57 m2), średnie (75 m2) jak i dwupoziomowe segmenty z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m2.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem sprzedaży, w celu umówienia się na spotkanie. Numer tel. 512 44 22 99.

Rozpoczynamy przedsprzedaż II etapu
Mieszkanie na parterze

Mieszkanie na parterze

Oferujemy Państwu 5 dwupokojowych lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze. W skład każdego z nich wchodzą: wiatrołap i korytarz z miejscem na praktyczną zabudowę meblową, salon z balkonem, wydzielona optycznie kuchnia we wnęce z oknem, sypialnia oraz przestronna łazienka. W salonie znajdują się drzwi balkonowe prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową, którą schodzi się do ogródka i pomieszczenia gospodarczego.

Mieszkanie na piętrze

Wejście do tych mieszkań zlokalizowane jest na parterze. W wiatrołapie można będzie w wygodny sposób przechowywać rowery lub wózek dziecięcy. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro gdzie znajdują się dwie sypialnie, łazienka, salon z balkonem i wydzielona optycznie kuchnia we wnęce z oknem. Podobnie jak w mieszkaniach na parterze, dodatkowe drzwi balkonowe prowadzą na zewnętrzną klatkę schodową, którą schodzi się do ogródka i pomieszczenia gospodarczego. Niewątpliwym atutem mieszkań na piętrze jest ich niestandardowa wysokość, sięgająca miejscami nawet 4 m.

Mieszkanie na piętrze
Dwupoziomowy segment

Dwupoziomowy segment

Segment dwupoziomowy z garażem – w ofercie mamy dla Państwa  6 dwupoziomowych segmentów z garażem w bryle budynku. Na parterze poza salonem z jadalnią, balkonem  i optycznie wydzieloną kuchnią we wnęce z oknem znajduje się duża łazienka, korytarz, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze przewidziane są cztery sypialnie, w tym jedna z balkonem i jedna z wyjściem na taras oraz druga duża łazienka. W korytarzu wygospodarowane zostało miejsce na dużą zabudowę meblową. Do piętrowych segmentów przynależą ogródki o powierzchni od 100 m2. Dodatkowe pomieszczenie na poziomie ogrodu ma aż 20 m2. Jego duża powierzchnia pozwala dać się ponieść fantazji i urządzić w nim na przykład domową siłownię.

Segment dwupoziomowy bez garażu – lokal ten ma jedną sypialnię z tarasem mniej w porównaniu z segmentem z garażem.

Wymarzona lokalizacja

Lokalizacja Nowej Perspektywy 2 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Z jednej strony cisza, spokój i rozległe tereny zielone, z drugiej zaś w pełni rozwinięta infrastruktura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i głównych dróg przelotowych. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się liczne sklepy, w tym Galeria Victory i inne sklepy wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, żłobek, przedszkole, apteka, poczta, a nawet paczkomat. Miasto Pruszcz Gdański rozpoczęło już budowę dużego terenu sportowo rekreacyjnego w odległości zaledwie 400 m od naszej inwestycji i zapowiedziało, że w 2022 roku rozpocznie prace nad projektem budowy szkoły podstawowej z przedszkolem.

Wymarzona lokalizacja
Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

Numer Inwestycja Piętro Pokoje Metraż Ekspozycja Termin odbioru Cena za m2 Cena