DOMO

Nowa Perspektywa 2

Mieszkania na sprzedaż Nowa Perspektywa 2 Pruszcz Gdański

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, rozpoczęliśmy drugi etap inwestycji Nowa Perspektywa przy ulicy Dobrowolskiego w Pruszczu Gdańskim. Nurt rzeki Raduni nadaje tutaj rytm codziennym sprawom, a bliskość dynamicznie rozwijającej się infrastruktury handlowo-usługowej zapewnia komfort i wygodę. Jest to świetna lokalizacja do mieszkania. Pruszcz Gdański prężnie się rozwija, a bliskość Trójmiasta sprawia, że miejsce to cieszy się sporą popularnością.

Wzięliśmy sobie do serca wszystkie Państwa uwagi, które pojawiły się przy pierwszym etapie inwestycji, dlatego przy drugim wprowadziliśmy szereg udogodnień. Lokale wyposażyliśmy w prywatne ogródki o powierzchni od 50 do 150 m2. W skład każdego lokalu wchodzić będzie również dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok. 10 lub 20 m2 znajdujące się na poziomie ogródka. Można będzie w nim schować kosiarkę lub zaadaptować je na mały warsztat. Te dodatkowe pomieszczenia gospodarcze mają charakter pomieszczeń użytkowych – świetnie sprawdzą się również jako pokój gościnny.

Nowa Perspektywa 2 to zarówno lokale mieszkalne o mniejszej powierzchni (57 m2), średniej (75 m2), jak i dwupoziomowe segmenty z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m2. W cenie każdego lokalu dostaną Państwo aż dwa miejsca parkingowe – garaż plus naziemne miejsce postojowe lub dwa naziemne miejsca postojowe w zależności od lokalu.

Mieszkanie na parterze

W ramach inwestycji Nowa Perspektywa 2 oferujemy Państwu 5 dwupokojowych lokali mieszkalnych zlokalizowanych na parterze. W skład każdego z nich wchodzą: wiatrołap i korytarz z miejscem na praktyczną zabudowę meblową, salon z balkonem, wydzielona optycznie kuchnia we wnęce z oknem, sypialnia oraz przestronna łazienka. W salonie znajdują się drzwi balkonowe prowadzące na zewnętrzną klatkę schodową, którą schodzi się do ogródka i pomieszczenia gospodarczego. Do każdego lokalu tego typu przynależą dwa naziemne miejsca postojowe.

Nie jest to typowa zabudowa, którą można zobaczyć w miejscowości Pruszcz Gdański. Mieszkanie na parterze ma jednak wiele zalet, jak chociażby bliska odległość do ogródka lub wolniejsze nagrzewanie się pomieszczenia latem, dzięki czemu panuje w nim przyjemny chłód.

Mieszkanie na piętrze

Wejścia do tych mieszkań zlokalizowano na parterze. W wiatrołapie można będzie w wygodny sposób przechowywać rowery lub wózek dziecięcy. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie, łazienka, salon z balkonem i wydzielona optycznie kuchnia we wnęce z oknem. Podobnie jak w mieszkaniach na parterze, dodatkowe drzwi balkonowe prowadzą na zewnętrzną klatkę schodową, którą schodzi się do ogródka i pomieszczenia gospodarczego. Do każdego lokalu tego typu przynależeć będą dwa naziemne miejsca postojowe.

Mieszkania na piętrze będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność, lubią jasne i ciepłe wnętrza, a także nie przeszkadza im kilka schodków więcej w drodze do ogródka. Niewątpliwym atutem tego typu mieszkań jest również lepszy widok na Pruszcz Gdański. Mieszkanie na sprzedaż w tej okolicy to przede wszystkim propozycja dla osób pracujących w Trójmieście, dla których sprawny dojazd z domu do pracy i z powrotem ma ogromne znaczenie.

Dwupoziomowy segment

Dwupoziomowy segment

Segment dwupoziomowy z garażem – w ofercie mamy dla Państwa 6 dwupoziomowych segmentów z garażem w bryle budynku. Na parterze poza salonem z jadalnią, balkonem i optycznie wydzieloną kuchnią we wnęce z oknem znajduje się duża łazienka, korytarz, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze przewidziane są cztery sypialnie, w tym jedna z balkonem i jedna z wyjściem na taras oraz druga duża łazienka. W korytarzu wygospodarowane zostało miejsce na dużą zabudowę meblową. Do piętrowych segmentów przynależą ogródki o powierzchni od 100 m2. Dodatkowe pomieszczenie na poziomie ogrodu ma aż 20 m2. Jego wielkość pozwala na dowolne zaaranżowanie wolnej przestrzeni np. urządzając w niej domową siłownię lub salę zabaw dla dzieci. Poza garażem do segmentu przynależeć będzie jedno naziemne miejsce postojowe.

Segment dwupoziomowy bez garażu – lokal ten ma jedną sypialnię z tarasem mniej w porównaniu z segmentem z garażem. Do tego segmentu przynależą dwa naziemne miejsca postojowe. Układ wnętrz jest bardzo podobny do segmentu dwupoziomowego z garażem, więc bez problemu będzie można dopasować meble i inne akcesoria wyposażenia domu do indywidualnych potrzeb. Szukając mieszkania na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim, warto zwracać uwagę na tego typu szczegóły, ponieważ zazwyczaj cena mieszkań bez garażu jest niższa niż z garażem.

Wymarzona lokalizacja

Lokalizacja Nowej Perspektywy 2 spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów szukających mieszkania w Pruszczu Gdańskim na sprzedaż. Z jednej strony cisza, spokój i rozległe tereny zielone, z drugiej zaś w pełni rozwinięta infrastruktura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i głównych dróg przelotowych. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się liczne sklepy, w tym Galeria Victory i inne sklepy wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, żłobek, przedszkole, apteka, poczta, a także paczkomat. Miasto Pruszcz Gdański rozpoczęło już budowę dużego terenu sportowo-rekreacyjnego w odległości zaledwie 400 m od naszej inwestycji i zapowiedziało, że w 2022 roku rozpocznie prace nad projektem budowy szkoły podstawowej z przedszkolem.

Wymarzona lokalizacja
Mapa osiedla
Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena