DOMO

Miłoszove

OPIS INWESTYCJI

Miłoszove to kameralne osiedle, które powstaje we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego, co gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do szeregu miejskich udogodnień. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rodzaje mieszkań o skrupulatnie przemyślanych rozkładach – 68 m2 na parterze z ogródkiem i 81 m2 na piętrze.

Niewątpliwymi udogodnieniami na naszym osiedlu są indywidualne miejsca postojowe dla każdego mieszkania, pomieszczenia gospodarcze na parterze nawet dla mieszkań z pierwszego piętra, kameralna zabudowa, indywidualny system grzewczy, który można dostosować do własnych potrzeb, niskie opłaty – mieszkania są bezczynszowe.

Mieszkanie na osiedlu Miłoszove to idealny wybór dla osób, które nie chcą mieszkać w zgiełku dużych osiedli, szukają niebanalnych mieszkań, a przy okazji cenią sobie swój czas i wygodę.

OPIS INWESTYCJI
MIESZKANIE NA PARTERZE

MIESZKANIE NA PARTERZE

Mieszkanie 68 m2 składa się z dwóch przestronnych pokoi (12,46 m2 i 10,38 m2), salonu z aneksem kuchennym (24,57 m2), ustawnej łazienki (6,54 m2), pomieszczenia gospodarczego (4,57 m2), w którym znajduje się dwufunkcyjny piec gazowy, ale również znajdzie się miejsce do przechowywania na przykład rowerów oraz powierzchni niezbędnej do komunikacji, gdzie zaplanowaliśmy miejsce na trzy przestronne szafy. Mieszkanie jest optymalnie zorientowane względem stron świata – z salonu można wyjść bezpośrednio do ogródka od strony południowej, a dla tych którzy wolą mniej słońca mamy pokój od strony północnej. Każde z pomieszczeń doświetlone jest poprzez przestronne przeszklenia, co zapewnia duże możliwości aranżacyjne

MIESZKANIE NA PIĘTRZE

Mieszkanie 81 m2 znajduje się na pierwszym piętrze, a jego unikalny charakter zapewniają skosy i zamontowane w nich okna dachowe. Gwarantuje to również większą powierzchnię mieszkania mierzoną po podłodze, co sprawia że mieszkanie jest wyjątkowo przestronne. Składa się ono z aż trzech pokoi (12,2 m2, 8,57 m2, 7,41 m2), salonu z aneksem kuchennym (33,32 m2), dużej łazienki (4,79 m2) garderoby (3,05 m2) oraz powierzchni komunikacyjnej, gdzie w przemyślany sposób przewidzieliśmy miejsce na dwie szafy. Dodatkowym atutem mieszkania jest pomieszczenie gospodarcze na parterze (4,83 m2), gdzie zlokalizowany jest dwufunkcyjny piec gazowy, a pozostała przestrzeń pozostaje do wykorzystania w dowolny potrzebny domownikom sposób. Do każdego mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 10,3 m2 zlokalizowany od strony południowej.

MIESZKANIE NA PIĘTRZE
PLAN OSIEDLA

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Miłoszove zlokalizowane jest we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego na skrzyżowaniu ulic Jaśminowej i Miłosza. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne udogodnienia: zaledwie 500 m jest do Szkoły Podstawowej nr 4 przy której znajduje się pływalnia. Po drugiej stronie ul. Miłosza znajduje się przedszkole, do najbliższego sklepu jest zaledwie 850 m, a w zasięgu 10 minutowego spaceru znajduje się praktycznie wszystko co jest niezbędne do komfortowego codziennego życia. Pomimo atutów miejskiej lokalizacji w najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się dużo terenów zielonych, a w najbliższej przyszłości Miasto Pruszcz Gdański będzie realizowało budowę kolejnych terenów rekreacyjnych. Miłoszove jest wyjątkowe również pod względem dostępu do głównych arterii komunikacyjnych Pruszcza Gdańskiego – dojazd do nich odbywa się praktycznie bez korków.

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena 
unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat