DOMO

Sambor 2015

Osiedle Sambor to inwestycja zrealizowana w Rotmance na terenie Gminy Pruszcz Gdański. Składa się na nią siedem budynków wielorodzinnych, w których znajdują się 154 mieszkania. Wszystkie budynki wyposażone są w windy cichobieżne, piwnice i samodzielne garaże.

Zobacz inwestycje

Merkator 2013

Merkator to inwestycja zrealizowana w Rotmance przy ul. Bajki. Deweloper DOMO zbudował trzy budynki w których znalazło się 7 mieszkań oraz 10 lokali usługowych. Jeden z nich to główna siedziba firmy połączona z biurem sprzedaży. Budynek posiada niebanalny styl wyróżniony przez charakterystyczne dla niego detale architektoniczne, takie jak np. przeszklone fasady i klatki schodowe.

Zobacz inwestycje

Za Potokiem 2018

Osiedle Za Potokiem zostało zrealizowane przy ul. Bajki w Rotmance. Całość inwestycji to 16 budynków i ponad 430 mieszkań. Rotmanka należy do najlepiej skomunikowanych w aglomeracji Gdańskiej. Wpływa na to łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy południowej i Autostrady A1. Wszystko dzięki dogodnemu dostępowi do węzła komunikacyjnego w Straszynie.

Zobacz inwestycje

Trzeci Wymiar 2019

Osiedle 3 Wymiar zlokalizowane w Rotmance jest w bezpośrednim sąsiedztwie wcześniejszych realizacji DOMO – osiedla Sambor i Za Potokiem. Zrealizowany projekt wpisał się obowiązujące trendy w budownictwie mieszkaniowym.

Budynki 3 Wymiaru posiadają  cztery kondygnacje naziemne, a lokale na III piętrze są dwupoziomowe. Przestronne antresole oraz ogromne powierzchnie przeszklone to znak firmowy  inwestycji.

Zobacz inwestycje

Nowa Perspektywa 2020

Nowa Perspektywa to komfortowe i wyjątkowo klimatyczne mieszkania w domach szeregowych wybudowane w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów zielonych  zlokalizowane przy ul. Aleksandra Czekanowskiego w Pruszczu Gdańskim. Osiedle tworzy pięć piętrowych budynków, w których znajduje się łącznie 36 mieszkań.

Zobacz inwestycje

SOLO 2021

Solo to inwestycja, która powstała w młodej, prężnie rozwijającej się części Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Aleksandra Czekanowskiego. Solo to jeden dwupiętrowy budynek mieszkalny, w którym znajduje się 40 mieszkań, komórki lokatorskie, 3 lokale usługowe, garaże oraz hala garażowa. Cichobieżne windy zjeżdżają bezpośrednio do hali garażowej. Większość mieszkań na parterze posiada prywatne ogródki, w pozostałych mieszkaniach znajdują się balkony lub tarasy.

Zobacz inwestycje

Dąbrówki 2022

Dąbrówki to inwestycja składająca się z 3 domów jednorodzinnych dwulokalowych, położona nieopodal ścisłego centrum Pruszcza Gdańskiego. Do każdego piętrowego segmentu przynależy garaż oraz duży ogród.
W domach na Dąbrówki zainstalowaliśmy najnowsze ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania – pompę ciepła do ogrzewania domu i podgrzewania wody oraz panele fotowoltaiczne do pozyskiwania zielonej energii.

Zobacz inwestycje