DOMO

Apartamenty i mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański

Szukając mieszkań na sprzedaż w okolicy Pruszcza Gdańskiego, warto skorzystać z oferty deweloperów co najmniej z dwóch powodów. Nowe mieszkania są gwarancją jakości i niezawodności, a także nie wiążą się z ryzykiem nabycia lokalu z zadłużeniem. W DOMO oferujemy mieszkania i apartamenty najwyższej klasy, w których od pierwszego dnia poczują się Państwo jak w domu.

W naszym portfolio mamy ponad 50 budynków z 900 mieszkaniami, w których zamieszkało ponad 2000 mieszkańców. Każdy lokal to odrębna historia, ale łączy je jedno – bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient otrzymał w pełni funkcjonalny apartament. Pruszcz Gdański słynie z tego, że ceny mieszkań są tutaj znacznie niższe niż w Trójmieście, dlatego polecamy nasze apartamenty szczególnie osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Nowe mieszkania Pruszcz Gdański

Najnowsze dane pokazują, że Polacy bardzo chętnie kupują mieszkania z rynku pierwotnego. Kieruje nimi chęć posiadania mieszkania, które od podstaw będą mogli samodzielnie wykończyć. Decydują się na nie również ze względu na potrzebę zmiany metrażu np. po pojawieniu się w ich życiu dziecka. Mniej popularnym, ale równie częstym powodem jest zmiana pracy i przeprowadzka na stałe do innego miasta.

Trójmiasto jest częstym kierunkiem migracji Polaków z różnych stron kraju, a apartamenty w okolicy Pruszcza Gdańskiego kuszą ceną i możliwością mieszkania niejako na obrzeżach większej metropolii. Miasto jest świetnie skomunikowane dzięki bliskości obwodnicy Trójmiasta, którą w kilka minut można dostać się do Gdańska, Sopotu lub Gdyni.

Aktualnie w ofercie mieszkań deweloperskich w Pruszczu Gdańskim posiadamy Miłoszove i Nową Perspektywę 2.

Miłoszove to nasza najnowsza inwestycja. Wybudujemy dla Państwa 20 mieszkań w domach w zabudowie szeregowej, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Niska zabudowa w okolicy, bliskość szkoły i przedszkoli są niewątpliwym atutem inwestycji.

Mieszkania na parterze o powierzchni 68 m2 będą miały dostęp do prywatnych ogródków, a 81-metrowe mieszkania na piętrze – duże tarasy.

Inwestycja zakończona zostanie na koniec 2024 roku.

Nowa Perspektywa 2 natomiast to ukończona już inwestycja, w której do sprzedaży pozostały nam ostatnie lokale – dwupoziomowe segmenty z widokiem na panoramę miasta, z prywatnymi ogródkami i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi.

Mieszkania Pruszcz Gdański – rynek pierwotny

Firma DOMO działa na rynku pierwotnym od lat, dlatego doskonale wiemy, że najbardziej stresującym momentem jest wzięcie kredytu na mieszkanie. W trosce o naszych Klientów świadczymy bezpłatne usługi doradztwa finansowego, pomagając wybrać bank, któremu można zaufać.

Trójmiejski rynek pierwotny jest bardzo dynamiczny, a my jako firma, która stawia na ciągły rozwój, podejmujemy się realizacji coraz trudniejszych inwestycji. Jeszcze w tym roku rozpoczniemy budowę eleganckiego dwupiętrowego apartamentowca z garażem podziemnym na Małym Kacku w Gdyni. Przemyska 50 to projekt, który jest spełnieniem naszych marzeń, dlatego zachęcamy również do sprawdzenia tej wyjątkowej oferty.