DOMO

Kwartet

Domy na sprzedaż Kleszczewko – osiedle Kwartet

Osiedle Kwartet to inwestycja zlokalizowana w Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Projekt obejmuje 20 budynków, które wyglądem przypominają bliźniacze domy. Kleszczewko jest świetną lokalizacją z dwóch powodów – od obwodnicy Trójmiasta dzieli nas 15 minut drogi autem, a tereny zielone dookoła pozwalają odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie fakt, że w domach osiedla Kwartet na parterze znajdzie się część dzienna w postaci salonu z kuchnią, jadalnią i natomiast na piętrze przygotujemy przestronne trzy pokoje oraz łazienkę. Taki podział pozwoli na rozgraniczenie przestrzeni kojarzonej z aktywnym spędzaniem czasu od miejsca przeznaczonego do odpoczynku.

Kleszczewko – dom na sprzedaż

Każdy z budynków kameralnego osiedla Kwartet jest podzielony na cztery domy o powierzchni użytkowej 100 m2 z własnym garażem i działką o wielkości ok. 300 m2. Tutaj ponownie warto zwrócić uwagę na względy lokalizacyjne, a mianowicie miejscowość Kleszczewko. Dom na sprzedaż od kolejnych dzieli odległość zapewniająca prywatność, co nie byłoby możliwe do zrealizowania w ścisłym centrum miasta. Swoistym “buforem bezpieczeństwa”, jeśli weźmiemy pod uwagę poziom hałasu, są natomiast garaże, które dodatkowo oddzielają od siebie poszczególne budynki.

Tradycyjnie już przygotowywany przez nas projekt charakteryzuje się także niebanalną architekturą i dbałością o najwyższy standard wykończenia. Każdy z domów osiedla Kwartet nawiązuje stylem do nowoczesnych budynków europejskich, co na pewno spodoba się osobom ceniącym sobie względy estetyczne. Dzięki licznym przeszklonym drzwiom i ścianom każdy dom na sprzedaż w Kleszczewku będzie także bardzo dobrze oświetlony, co docenią fani jasnych pomieszczeń. Inwestycja bez wątpienia przypadnie do gustu także minimalistom, ponieważ prosta forma to jedna z cech charakterystycznych osiedla Kwartet.

Kleszczewko – dom na sprzedaż

Wpisując w wyszukiwarkę “dom na sprzedaż Kleszczewko” znajdą nas Państwo bez problemu, ponieważ jest to jedyna tego typu inwestycja w okolicy. Poza względami wizualnymi i świetną lokalizacją osiedle Kwartet wyróżnia się także korzystną ceną domów. Aby się o tym przekonać, zachęcamy do skorzystania z naszej wewnętrznej wyszukiwarki. Mogą się również Państwo z nami kontaktować drogą elektroniczną lub dzwoniąc pod numer biura podany na stronie.

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena