DOMO

Nowa Perspektywa

POBIERZ KATALOG OSIEDLA

Nowa Perspektywa

Nowa Perspektywa to komfortowe i wyjątkowo klimatyczne osiedle wybudowane w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów zielonych  zlokalizowane przy ul. Aleksandra Czekanowskiego w Pruszczu Gdańskim.

Nowoczesny styl i niebanalna architektura stały się już naszą wizytówką. Osiedle tworzy pięć piętrowych budynków szeregowych gwarantujących wygodne, przestronne mieszkania o nowoczesnym układzie, pozwalającym dowolnie zaaranżować wnętrze.

W ofercie pozostały jeszcze czteropokojowe mieszkania na piętrze, o powierzchni 70 m2. Do dyspozycji klientów mamy również naziemne miejsca postojowe. Proponujemy również zakup miejsca w hali garażowej w powstającym po drugiej stronie ulicy budynku Solo.

Osiedle wykończone jest w podwyższonym standardzie, a ciepłą i przytulną atmosferę w nowym mieszkaniu zapewni Państwu kominek w salonie.

Nowa Perspektywa
Mapa osiedla
Najlepsza lokalizacja

Najlepsza lokalizacja

Lokalizacja Nowej Perspektywy spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Z jednej strony cisza, spokój i rozległe tereny zielone, z drugiej zaś w pełni rozwinięta infrastruktura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i głównych dróg przelotowych. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się liczne sklepy, w tym Galeria Victory i inne sklepy wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, żłobek, przedszkole, apteka, poczta, a nawet paczkomat.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena