DOMO

Nowa Perspektywa

POBIERZ KATALOG OSIEDLA

Nowa Perspektywa

Nowa Perspektywa to komfortowe i wyjątkowo klimatyczne osiedle wybudowane w bezpośrednim sąsiedztwie natury i terenów zielonych  zlokalizowane przy ul. Aleksandra Czekanowskiego w Pruszczu Gdańskim.

 Nowoczesny styl i niebanalna architektura stały się już naszą wizytówką. Osiedle tworzyć będzie pięć piętrowych budynków szeregowych gwarantujących wygodne, przestronne mieszkania o nowoczesnym układzie, pozwalającym dowolnie zaaranżować wnętrze.

W ofercie znajdą się trzypokojowe mieszkania na parterze, o powierzchni 60 m2, z przynależnymi ogródkami oraz czteropokojowe mieszkania na piętrze, o powierzchni 70 m2. Jeżeli potrzebne jest Państwu mieszkanie o większej powierzchni, możemy połączyć lokale na parterze i piętrze w ponad 128 metrowy dom szeregowy. Do dyspozycji klientów zostaną oddane również garaże oraz naziemne miejsca postojowe.

Osiedle wykończone będą w podwyższonym standardzie, a ciepłą i przytulną atmosferę w nowym mieszkaniu zapewni Państwu kominek w salonie.

Nowa Perspektywa
Mapa osiedla
Najlepsza lokalizacja

Najlepsza lokalizacja

Lokalizacja Nowej Perspektywy spełniać będzie oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Z jednej strony cisza, spokój i rozległe tereny zielone, z drugiej zaś w pełni rozwinięta infrastruktura, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i głównych dróg przelotowych. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się liczne sklepy, w tym Galeria Victory i inne sklepy wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, żłobek, przedszkole, apteka, poczta, a nawet paczkomat.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

Numer Inwestycja Piętro Pokoje Metraż Ekspozycja Termin odbioru Cena za m2 Cena