DOMO

Osiedle Za Potokiem

Na osiedlu Za Potokiem proponujemy naszym klientom kawalerki (powierzchnia 28 m2), kilka aranżacji mieszkań 2-pokojowych (od 35 do 45 m2) oraz mieszkania 3-pokojowe (od 48 mdo 67 m2). Wszystkie budynki są wyposażone w piwnice i cichobieżne windy. W ofercie „Za Potokiem” znajdują się także hale garażowe oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

 

Firma Domo może się pochwalić, że wszystkie budynki inwestycji Za Potokiem zostały oddane w terminie lub nawet przed terminem.

Osiedle Za Potokiem
Plan osiedla
Rotmanka

Rotmanka

Miejscowość Rotmanka należy do najlepiej skomunikowanych w aglomeracji Gdańskiej. Wpływa na to łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy południowej i Autostrady A1. Wszystko dzięki dogodnemu dostępowi do węzła komunikacyjnego w Straszynie.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla powstał duży sklep samoobsługowy. Wcześniej pojawiły się m in: oddział banku, kwiaciarnia, sklep warzywny, optyk, bankomaty, Żabka, apteka, sklep mięsny Gzela, punkt odbioru i nadawania przesyłek, pośrednictwo nieruchomości, apteka oraz punkt z usługami druku, ksera i usług marketingowych.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena