DOMO

Osiedle Za Potokiem

Na osiedlu Za Potokiem proponujemy naszym klientom kawalerki (powierzchnia 28 m2), kilka aranżacji mieszkań 2-pokojowych (od 35 do 45 m2) oraz mieszkania 3-pokojowe (od 48 mdo 67 m2). Wszystkie budynki są wyposażone w piwnice i cichobieżne windy. W ofercie „Za Potokiem” znajdują się także hale garażowe oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze.

 

Firma Domo może się pochwalić, że wszystkie budynki inwestycji Za Potokiem zostały oddane w terminie lub nawet przed terminem.

Osiedle Za Potokiem
Plan osiedla
Rotmanka

Rotmanka

Miejscowość Rotmanka należy do najlepiej skomunikowanych w aglomeracji Gdańskiej. Wpływa na to łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy południowej i Autostrady A1. Wszystko dzięki dogodnemu dostępowi do węzła komunikacyjnego w Straszynie.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla powstał duży sklep samoobsługowy. Wcześniej pojawiły się m in: oddział banku, kwiaciarnia, sklep warzywny, optyk, bankomaty, Żabka, apteka, sklep mięsny Gzela, punkt odbioru i nadawania przesyłek, pośrednictwo nieruchomości, apteka oraz punkt z usługami druku, ksera i usług marketingowych.

Mapa

Znajdź mieszkanie dla siebie

NumerInwestycjaPiętroPokojeMetrażEkspozycjaTermin odbioruCena za m2Cena 
unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat