DOMO
2022-08-03

Od dłuższego czasu myślisz o zakupie mieszkania, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty? Jeśli cena nie gra dla Ciebie kluczowej roli, warto skupić się na lokalizacji, metrażu i rozkładzie pomieszczeń. Niezwykle istotne są również udogodnienia w postaci darmowych miejsc parkingowych i dodatkowych powierzchni gospodarczych. Nie należy zapominać także o weryfikacji dewelopera, aby mieć pewność, że odbierzesz klucze do nowego mieszkania w ustalonym wcześniej terminie. Wszystko to przełoży się na późniejszy komfort i wygodę użytkowania pomieszczeń, a co za tym idzie radość bycia na swoim.

Po pierwsze, lokalizacja

Lokalizacja inwestycji to bardzo ważny aspekt przy wyborze mieszkania, szczególnie jeśli planujesz powiększenie rodziny lub masz już dość zgiełku wielkich miast. Wtedy najlepiej postawić na przedmieścia, a jeśli pracujesz zdalnie lub posiadasz samochód – wieś dobrze skomunikowaną z miastem. Takim miejscem jest osiedle Kwartet zlokalizowane w Kleszczewku nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Znajdziesz tutaj spokój i ciszę, a Twoje dzieci będą mogły rozwijać się i bawić bez obaw o wypadki komunikacyjne oraz inne zagrożenia związane z życiem w mieście.

 

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z porannym wstawaniem, aby zdążyć do pracy w Trójmieście? Od obwodnicy dzieli Cię 15 minut drogi autem. To niewiele biorąc pod uwagę fakt, że niezależnie gdzie zamieszkasz, korki zawsze zaskoczą Cię w najmniej odpowiednim momencie. Niewątpliwym plusem mieszkania na wsi jest również brak pośpiechu. Życie płynie tu znacznie wolniej, dzięki czemu docenisz to, co masz i z optymizmem będziesz patrzeć w przyszłość.

Metraż i rozmieszczenie pomieszczeń

Kolejną rzeczą, na którą warto zwracać uwagę przy wyborze mieszkania, jest metraż oraz układ pomieszczeń. W DOMO zawsze staramy się, aby nawet małe pomieszczenia były zaaranżowane w funkcjonalny sposób. Przy dużych metrażach stawiamy na otwarte przestrzenie dające poczucie wolności. Dopuszczamy niewielkie zmiany lokatorskie na poszczególnych etapach inwestycji, jednak kluczowe wydaje nam się zrozumienie oczekiwań Klienta jeszcze przed podpisaniem umowy.

Przykładem realizacji DOMO, gdzie metraż miał ogromne znaczenie, jest apartamentowiec Przemyska 50. Znalazło się w nim 5 mieszkań o wielkości od 57 do 117 mkw, które dzięki dobremu nasłonecznieniu czynią z tej inwestycji prawdziwą perełkę na mapie Gdyni. Wygodę i komfort zapewniają również cichobieżna winda oraz elegancko wykończona klatka schodowa.

Udogodnienia dla mieszkańców

Ustaliliśmy już, jak ważne przy wyborze mieszkania są lokalizacja, metraż i układ pomieszczeń, więc czas na udogodnienia. Mogą to być darmowe miejsca parkingowe, pomieszczenia gospodarcze, ogródki, stojaki na rowery, strefy relaksu czy place zabaw. Tutaj na myśl od razu przychodzi nam inwestycja Nowa Perspektywa 2, gdzie przyszli mieszkańcy będą mieli na wyłączność dwa miejsca parkingowe, ogródek oraz lokal gospodarczy o powierzchni ok. 10 lub 20 m2. W niedalekiej odległości znajdują się też liczne sklepy spożywcze i wielkopowierzchniowe, przedszkole, żłobek, apteka, poczta i paczkomat.

Dlaczego dodatkowe udogodnienia są tak ważne? Powód jest prozaiczny – ułatwiają życie i sprawiają, że nie tracimy czasu na szukanie alternatywnych rozwiązań z dala od domu. Z opowieści naszych Klientów wiemy, że na weekend często wybierają własny ogródek, zamiast wyjeżdżać za miasto. Przemyślany wybór mieszkania jest więc ważny nie tylko ze względu na komfort, ale także oszczędności.

Mamy nadzieję, że teraz wybór mieszkania na lata nie będzie stanowił już dla Ciebie problemu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań i przeprowadzkę w okolice Trójmiasta. To świetna propozycja dla osób kochających morze lub tych, którym znudziły się góry. DOMO to deweloper z wieloletnim doświadczeniem i licznymi zrealizowanymi w terminie inwestycjami, więc warto nam zaufać.

unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat