DOMO
2022-08-24

Wzięcie kredytu na mieszkanie wiąże się z dużym stresem, czemu nie można się dziwić, bo jest to decyzja podejmowana na lata. Na szczęście kupując mieszkanie od uznanego na rynku dewelopera, jakim jest DOMO, możesz liczyć na pomoc doradcy finansowego. Jego zadaniem jest znalezienie najkorzystniejszej oferty banku oraz przypilnowanie wszelkich formalności. Jak taka współpraca wygląda krok po kroku i na czym polega? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Krok 1 – wybór dewelopera

Najważniejszy jest wybór dewelopera, który cieszy się dobrą opinią, jest wypłacalny i oferuje pomoc doradcy finansowego. Szczegółowa analiza sytuacji materialnej Klienta jest niezwykle ważna, ponieważ nie tylko pozwala znaleźć wymarzone mieszkanie, ale także bank udzielający kredytów na odpowiednich warunkach. Dodatkową korzyścią wynikającą z pomocy doradcy finansowego jest przejęcie przez niego komunikacji z bankiem oraz dopilnowanie wszelkich formalności.

 

Krok 2 – złożenie wniosku o kredyt hipoteczny

Jeśli wybór oferty i banku mamy już za sobą, czas na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny i dostarczenie wymaganych dokumentów. Na tym etapie również można liczyć na pomoc doradcy finansowego DOMO, który podpowie, co powinno znaleźć się w dokumentacji. Będzie ona zależna od rodzaju umowy, na podstawie której uzyskuje się dochody. W przypadku umowy o pracę będą to:

Krok 3 – podpisanie umowy i wypłata kredytu

Ostatnim etapem, zakładając, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie, jest podpisanie umowy kredytowej z bankiem i wypłata należności na konto dewelopera. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych doradców sytuacje, w których wnioski są odrzucane, zdarzają się bardzo rzadko. Gdy środki trafią na konto firmy deweloperskiej, pozostaje już tylko odbiór kluczy do mieszkania.

Mieszkania DOMO – dlaczego warto?

Oferta mieszkań DOMO obejmuje aktualnie cztery inwestycje. Są to: Dąbrówki, Nowa Perspektywa 2, Kwartet i Przemyska 50. Każdy z wymienionych projektów wyróżnia się innymi cechami charakterystycznymi, ale łączy je jedno – wysoki standard wykończenia. W DOMO gwarantujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i wsparcie na każdym etapie ubiegania się o środki na zakup wymarzonego mieszkania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

unblocked games unblocked games school unblock games unblocked games school Kağıthane evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat